Filipiinid riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Filipiinid riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat New Year’s Day
09 Apr Sat The Day of Valor
14 Apr Thu Maundy Thursday
15 Apr Fri Good Friday
16 Apr Sat Holy Saturday
17 Apr Sun Easter Sunday
01 May Sun Labor Day
12 Jun Sun Independence Day
21 Aug Sun Ninoy Aquino Day
29 Aug Mon National Heroes Day
30 Nov Wed Bonifacio Day
25 Dec Sun Christmas Day
30 Dec Fri Rizal Day
31 Dec Sat New Year's Eve MI, WI

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.