Lõuna-Aafrika Vabariik riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Lõuna-Aafrika Vabariik riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat New Year's Day
21 Mar Mon Human Rights Day
15 Apr Fri Good Friday
18 Apr Mon Family Day
27 Apr Wed Freedom Day
02 May Mon Workers Day
16 Jun Thu Youth Day
09 Aug Tue National Women's Day
24 Sep Sat Heritage Day
16 Dec Fri Day of Reconciliation
26 Dec Mon Christmas Day
26 Dec Mon Day of Goodwill

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.