Slovakkia riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Slovakkia riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Nový rok
06 Jan Thu Zjavenie Pána (Traja králi)
15 Apr Fri Veľký piatok
18 Apr Mon Veľkonočný pondelok
01 May Sun Sviatok práce
08 May Sun Deň víťazstva nad fašizmom
05 Jul Tue Sviatok svätého Cyrila a svätého Metoda
29 Aug Mon Výročie Slovenského národného povstania
01 Sep Thu Deň Ústavy Slovenskej republiky
15 Sep Thu Sedembolestná Panna Mária
01 Nov Tue Sviatok všetkých svätých
17 Nov Thu Deň boja za slobodu a demokraciu
24 Dec Sat Štedrý deň
25 Dec Sun 1. sviatok vianočný
26 Dec Mon 2. sviatok vianočný

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.