Holland riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Holland riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Nieuwjaarsdag
17 Apr Sun Eerste Paasdag
18 Apr Mon Tweede Paasdag
27 Apr Wed Koningsdag
05 May Thu Bevrijdingsdag
26 May Thu Hemelvaartsdag
05 Jun Sun Eerste Pinksterdag
06 Jun Mon Tweede Pinksterdag
25 Dec Sun Eerste Kerstdag
26 Dec Mon Tweede Kerstdag

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.