Liechtenstein riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Liechtenstein riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Neujahrstag
06 Jan Thu Heilige Drei Könige BW, BY, ST
02 Feb Wed Maria Lichtmess
01 Mar Tue Fasnachtsdienstag
19 Mar Sat St. Josef
15 Apr Fri Karfreitag
18 Apr Mon Ostermontag
01 May Sun Tag der Arbeit
26 May Thu Auffahrt
06 Jun Mon Pfingstmontag
16 Jun Thu Fronleichnam BW, BY, HE, NW, RP, SL, SN Sorbian, TH Cath
15 Aug Mon Staatsfeiertag
08 Sep Thu Maria Geburt
01 Nov Tue Allerheiligen BW, BY, NW, RP, SL
08 Dec Thu Maria Empfängnis AG, AI, FR, LU, NW, OW, SZ, TI, UR, VS, ZG
24 Dec Sat Heilig Abend
25 Dec Sun Weihnachten
26 Dec Mon Stefanstag AG, AI, AR, BE, BL, BS, FR, GL, GR, LU, NE, NW, OW, SG, SH, SO, SZ, TG, TI, UR, VS, ZG, ZH
31 Dec Sat Silvester

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.