Jaapan riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Jaapan riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat 元日
10 Jan Mon 成人の日
11 Feb Fri 建国記念の日
23 Feb Wed 天皇誕生日
21 Mar Mon 春分の日
29 Apr Fri 昭和の日
03 May Tue 憲法記念日
04 May Wed みどりの日
05 May Thu こどもの日
18 Jul Mon 海の日
11 Aug Thu 山の日
19 Sep Mon 敬老の日
23 Sep Fri 秋分の日
10 Oct Mon スポーツの日
03 Nov Thu 文化の日
23 Nov Wed 勤労感謝の日

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.