Saksamaa riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Saksamaa riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Neujahrstag
06 Jan Thu Heilige Drei Könige BW, BY, ST
08 Mar Tue Internationaler Frauentag BE
15 Apr Fri Karfreitag
18 Apr Mon Ostermontag
01 May Sun Tag der Arbeit
26 May Thu Christi Himmelfahrt
06 Jun Mon Pfingstmontag
16 Jun Thu Fronleichnam BW, BY, HE, NW, RP, SL, SN Sorbian, TH Cath
08 Aug Mon Friedensfest BY Augsburg
15 Aug Mon Mariä Himmelfahrt BY Augsburg, BY Cath, SL
03 Oct Mon Tag der Deutschen Einheit
31 Oct Mon Reformationstag BB, MV, SN, ST, TH
31 Oct Mon Reformationstag HB, HH, NI, SH
01 Nov Tue Allerheiligen BW, BY, NW, RP, SL
16 Nov Wed Buß- und Bettag SN
25 Dec Sun 1. Weihnachtstag
26 Dec Mon 2. Weihnachtstag

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.