Tšiili riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Tšiili riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Año Nuevo
15 Apr Fri Viernes Santo
16 Apr Sat Sábado Santo
01 May Sun Día del Trabajo
21 May Sat Día de las Glorias Navales
27 Jun Mon San Pedro y San Pablo
16 Jul Sat Día de la Virgen del Carmen
15 Aug Mon Asunción de la Virgen
18 Sep Sun Independencia Nacional
19 Sep Mon Día de las Glorias del Ejército
10 Oct Mon Encuentro de Dos Mundos
31 Oct Mon Día de las Iglesias Evangélicas y Protestantes
01 Nov Tue Día de Todos los Santos
08 Dec Thu Inmaculada Concepción de María
25 Dec Sun Navidad

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.