Austraalia riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Austraalia riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
03 Jan Mon New Year's Day
03 Jan Mon New Year's Day TAS
26 Jan Wed Australia Day
14 Feb Mon Royal Hobart Regatta TAS South
07 Mar Mon Labour Day WA
14 Mar Mon Eight Hours Day TAS
14 Mar Mon Labour Day VIC
14 Mar Mon March Public Holiday SA
14 Mar Mon Canberra Day ACT
15 Apr Fri Good Friday
16 Apr Sat Easter Saturday ACT, NSW, NT, QLD, SA, VIC
17 Apr Sun Easter Sunday
17 Apr Sun Easter Sunday ACT, QLD
18 Apr Mon Easter Monday EAW, ENG, GSY, JSY, NIR, WLS
25 Apr Mon ANZAC Day VIC
25 Apr Mon ANZAC Day ACT, NSW, NT, QLD, SA, TAS
25 Apr Mon ANZAC Day WA
02 May Mon Labour Day QLD
02 May Mon May Day NT
06 Jun Mon Western Australia Day WA
13 Jun Mon Queen's Birthday ACT, NSW, NT, SA, TAS, VIC
15 Jul Fri Cairns Show QLD Cairns
17 Aug Wed Ekka QLD Brisbane
26 Sep Mon Queen's Birthday WA
26 Sep Mon Family & Community Day ACT
03 Oct Mon Labour Day ACT, NSW, SA
03 Oct Mon Queen's Birthday QLD
20 Oct Thu Royal Hobart Show TAS South
01 Nov Tue Melbourne Cup Day VIC Melbourne
07 Nov Mon Recreation Day TAS North
26 Dec Mon Christmas Day
26 Dec Mon Boxing Day ACT, NSW, QLD, VIC, WA
26 Dec Mon Boxing Day NT, TAS
27 Dec Tue Christmas Day ACT, NSW, NT, QLD, TAS, VIC, WA
27 Dec Tue Proclamation Day SA

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.