Austraalia riigipühad aastal 2024 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Austraalia riigipühad aastal 2024

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Mon New Year's Day
01 Jan Mon New Year's Day TAS
26 Jan Fri Australia Day
12 Feb Mon Royal Hobart Regatta TAS South
04 Mar Mon Labour Day WA
11 Mar Mon Eight Hours Day TAS
11 Mar Mon Labour Day VIC
11 Mar Mon March Public Holiday SA
11 Mar Mon Canberra Day ACT
29 Mar Fri Good Friday
30 Mar Sat Easter Saturday ACT, NSW, NT, QLD, SA, VIC
31 Mar Sun Easter Sunday
31 Mar Sun Easter Sunday ACT, QLD
01 Apr Mon Easter Monday EAW, ENG, GSY, JSY, NIR, WLS
25 Apr Thu ANZAC Day VIC
25 Apr Thu ANZAC Day ACT, NSW, NT, QLD, SA, TAS
25 Apr Thu ANZAC Day WA
06 May Mon Labour Day QLD
06 May Mon May Day NT
03 Jun Mon Western Australia Day WA
10 Jun Mon Queen's Birthday ACT, NSW, NT, SA, TAS, VIC
19 Jul Fri Cairns Show QLD Cairns
14 Aug Wed Ekka QLD Brisbane
30 Sep Mon Queen's Birthday WA
30 Sep Mon Family & Community Day ACT
07 Oct Mon Labour Day ACT, NSW, SA
07 Oct Mon Queen's Birthday QLD
24 Oct Thu Royal Hobart Show TAS South
04 Nov Mon Recreation Day TAS North
05 Nov Tue Melbourne Cup Day VIC Melbourne
25 Dec Wed Christmas Day
25 Dec Wed Christmas Day ACT, NSW, NT, QLD, TAS, VIC, WA
26 Dec Thu Boxing Day ACT, NSW, QLD, VIC, WA
26 Dec Thu Boxing Day NT, TAS
26 Dec Thu Proclamation Day SA

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.