Venemaa riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Venemaa riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Новый год
02 Jan Sun Новогодний праздник
03 Jan Mon Новогодний праздник
04 Jan Tue Новогодний праздник
05 Jan Wed Новогодний праздник
07 Jan Fri Рождество Христово
23 Feb Wed День защитника Отечества
08 Mar Tue Международный женский день
01 May Sun Праздник Весны и Труда
09 May Mon День Победы
12 Jun Sun День России
22 Aug Mon День Государственного флага Российской Федерации
04 Nov Fri День народного единства

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.