Itaalia riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Itaalia riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Capodanno
06 Jan Thu Epifania
17 Apr Sun Pasqua
18 Apr Mon Lunedì dell'Angelo
25 Apr Mon Festa della Liberazione
25 Apr Mon Festa di San Marco Evangelista VE
27 Apr Wed Festa di San Liberale TV
01 May Sun Festa dei Lavoratori
21 May Sat Festa di San Zeno VR
02 Jun Thu Festa della Repubblica
13 Jun Mon Festa di Sant'Antonio di Padova PD
24 Jun Fri Festa di San Giovanni Battista FI, GE, TO
29 Jun Wed Festa di San Pietro e Paolo RM
15 Aug Mon Assunzione
08 Sep Thu Festa della Madonna di Monte Berico VI
01 Nov Tue Ognissanti
11 Nov Fri Festa di San Martino BL
26 Nov Sat Festa di San Bellino RO
08 Dec Thu Immacolata Concezione
25 Dec Sun Natale
26 Dec Mon Santo Stefano

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.