Island riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Island riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Nýársdagur
06 Jan Thu Þrettándinn
28 Feb Mon Bolludagur
01 Mar Tue Sprengidagur
02 Mar Wed Öskudagur
10 Apr Sun Pálmasunnudagur
14 Apr Thu Skírdagur
15 Apr Fri Föstudaginn langi
17 Apr Sun Páskadagur
18 Apr Mon Annar í páskum
21 Apr Thu Sumardagurinn fyrsti
01 May Sun Verkalýðsdagurinn
13 May Fri Mæðradagurinn
26 May Thu Uppstigningardagur
05 Jun Sun Hvítasunnudagur
06 Jun Mon Annar í hvítasunnu
17 Jun Fri Lýðveldisdagurinn
01 Aug Mon Frídagur verslunarmanna
16 Nov Wed Dagur íslenskrar tungu
24 Dec Sat Jól
25 Dec Sun Jól
26 Dec Mon Jól
31 Dec Sat Gamlárskvöld

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.