Ühendkuningriik riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Ühendkuningriik riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
03 Jan Mon New Year's Day ACT, NSW, NT, QLD, SA, VIC, WA
04 Jan Tue 2nd January SCT
05 Mar Sat St. Piran's Day CON
17 Mar Thu St. Patrick's Day
15 Apr Fri Good Friday
17 Apr Sun Easter Sunday NSW, VIC
18 Apr Mon Easter Monday
02 May Mon May Day
09 May Mon Liberation Day
02 Jun Thu Bank Holiday
03 Jun Fri Platinum Jubilee
05 Jul Tue Tynwald Day
12 Jul Tue Battle of the Boyne NIR
01 Aug Mon Bank Holiday SCT
29 Aug Mon Bank Holiday EAW, ENG, GSY, JSY, NIR, WLS
30 Nov Wed St. Andrew's Day SCT
26 Dec Mon Christmas Day SA
27 Dec Tue Boxing Day

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.