Sloveenia riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Sloveenia riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat novo leto
08 Feb Tue Prešernov dan, slovenski kulturni praznik
17 Apr Sun velikonočna nedelja
18 Apr Mon velikonočni ponedeljek
27 Apr Wed dan upora proti okupatorju
01 May Sun praznik dela
02 May Mon praznik dela
05 Jun Sun binkošti
25 Jun Sat dan državnosti
15 Aug Mon Marijino vnebovzetje
31 Oct Mon dan reformacije
01 Nov Tue dan spomina na mrtve
25 Dec Sun božič
26 Dec Mon dan samostojnosti in enotnosti

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.