Rumeenia riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Rumeenia riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Anul nou
02 Jan Sun Anul nou
24 Jan Mon Unirea Principatelor Române
22 Apr Fri Paștele - Vinerea Mare
24 Apr Sun Paștele - duminică
25 Apr Mon Paștele - luni
01 May Sun Ziua muncii
01 Jun Wed Ziua Copilului
12 Jun Sun Rusaliile - 50
13 Jun Mon Rusaliile - 51
15 Aug Mon Adormirea Maicii Domnului
30 Nov Wed Sfântul Apostol Andrei
01 Dec Thu Ziua Națională
25 Dec Sun Sărbătoarea Nașterii Domnului
26 Dec Mon Sărbătoarea Nașterii Domnului

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.