Leedu riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Leedu riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Naujieji metai
16 Feb Wed Valstybės atkūrimo diena
11 Mar Fri Nepriklausomybės atkūrimo diena
17 Apr Sun Šv. Velykos
18 Apr Mon Antroji Velykų diena
01 May Sun Darbininkų diena
24 Jun Fri Joninės
06 Jul Wed Valstybės diena
15 Aug Mon Žolinė
01 Nov Tue Visų šventųjų diena
24 Dec Sat Šv. Kūčios
25 Dec Sun Šv. Kalėdos
26 Dec Mon Antroji Kalėdų diena

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.