Argentina riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Argentina riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Año Nuevo
28 Feb Mon Carnaval Lunes
01 Mar Tue Carnaval Martes
24 Mar Thu Día Nacional de la Memoria por la Verdad y la Justicia
02 Apr Sat Día del Veterano y de los Caídos en la Guerra de Malvinas
15 Apr Fri Viernes Santo
01 May Sun Día del Trabajador
25 May Wed Día de la Revolución de Mayo
20 Jun Mon Paso a la Inmortalidad del General Martín Miguel de Güemes
20 Jun Mon Día de la Bandera
09 Jul Sat Día de la Independencia
15 Aug Mon Paso a la Inmortalidad del General José de San Martín
10 Oct Mon Día del Respeto a la Diversidad Cultural
20 Nov Sun Día de la Soberanía Nacional
08 Dec Thu Inmaculada Concepción de María
25 Dec Sun Navidad

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.