Mehhiko riigipühad aastal 2024 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Mehhiko riigipühad aastal 2024

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Mon New Year's Day
01 Jan Mon New Year's Day ACT, NSW, NT, QLD, SA, VIC, WA
01 Jan Mon Año nuevo
15 Jan Mon Martin Luther King, Jr. Day
05 Feb Mon Día de la Constitución
19 Feb Mon Presidents' Day
18 Mar Mon Natalicio de Benito Juárez
29 Mar Fri Good Friday
01 May Wed Día del Trabajo
27 May Mon Memorial Day
19 Jun Wed Juneteenth National Independence Day
01 Jul Mon Canada Day
04 Jul Thu Independence Day
02 Sep Mon Labor Day
02 Sep Mon Labour Day
16 Sep Mon Día de la Independencia
11 Nov Mon Veterans Day
18 Nov Mon Día de la Revolución
28 Nov Thu Thanksgiving
25 Dec Wed Christmas Day
25 Dec Wed Navidad

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.