Mehhiko riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Mehhiko riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Año nuevo
03 Jan Mon New Year's Day
07 Feb Mon Día de la Constitución
21 Mar Mon Natalicio de Benito Juárez
15 Apr Fri Good Friday
01 May Sun Día del Trabajo
01 Jul Fri Canada Day
05 Sep Mon Labour Day
15 Sep Thu Grito de Dolores
16 Sep Fri Día de la Independencia
30 Sep Fri National Day for Truth and Reconciliation
21 Nov Mon Día de la Revolución
25 Dec Sun Navidad

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.