Kasahstan riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Kasahstan riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat Jańa jyl
02 Jan Sun Jańa jyl
08 Mar Tue Halyqaralyq áıelder kúni
21 Mar Mon Naýryz Meıramy
22 Mar Tue Naýryz Meıramy
23 Mar Wed Naýryz Meıramy
01 May Sun Qazaqstan halqynyń birligi merekesi
07 May Sat Otan Qorǵaýshy kuni
09 May Mon Jeńis kúni
06 Jul Wed Astana kúni
30 Aug Tue Qazaqstan Respýblıkasynyń Konstıtýcıyasy kúni
01 Dec Thu Túńǵysh Prezıdent kúni
16 Dec Fri Táýelsizdik kúni
17 Dec Sat Táýelsizdik kúni

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.