Gruusia riigipühad aastal 2022 (+ tasuta Exceli tööriist)

Välja on toodud kuupäevad, millal enamik kontoreid on suletud.
Proovi oma transporditellimused planeerida muudele kuupäevadele.

Gruusia riigipühad aastal 2022

Kuupäev Päev Nimi Piirkonnad
01 Jan Sat ახალი წელი
02 Jan Sun ბედობა
07 Jan Fri ქრისტეშობა
19 Jan Wed ნათლისღება
03 Mar Thu დედის დღე
08 Mar Tue ქალთა საერთაშორისო დღე
09 Apr Sat ეროვნული ერთიანობის დღე
22 Apr Fri დიდი პარასკევი
23 Apr Sat დიდი შაბათი
24 Apr Sun ბრწყინვალე აღდგომის დღე
25 Apr Mon მიცვალებულთა
09 May Mon ფაშიზმზე გამარჯვების დღე
12 May Thu წმინდა მოციქულის ანდრია პირველწოდებულის საქართველოში შემოსვლის დღე
26 May Thu დამოუკიდებლობის დღე
28 Aug Sun მარიამობა
14 Oct Fri სვეტიცხოვლობა
23 Nov Wed გიორგობა

Lae siit alla meie riigipühade leidmise Exceli tööriist (.xlsx)

Soovid kiiresti leida riigipühi mis tahes riigis? Sisesta oma e-mail ja lae kohe alla meie tasuta riigipühade otsija .xlsx fail.

Sisesta oma e-posti aadress
Jätkamiseks palun tutvu ja nõustu tingimustega
Nõustun, et minu andmeid töödeldakse vastavalt Cargosoni privaatsuspõhimõtetele ja blogiuudiste saamiseks. Uudiskirjast saad igal ajal loobuda.