Teie ettevõtte pakid saab nüüd broneerida Cargosoni kontolt Omniva, Itella ja DPD pakkiautomatitesse.Teie ettevõtte B2B või B2C logistika haldamine on muutunud lihtsamaks ja mugavamaks.
Nimelt on Cargosoni veohaldustarkvara nüüd võimalik broneerida teie ettevõtte pakke otse kliendile pakkiautomati.
Integratsioonid Omniva, Itella ja DPD pakkiautomatite võrgustikega üle Euroopa.

Kullerteenuse või pakkiautomati valik?
Pole kunagi olnud lihtsam võrrelda, milline transpordilahendus on teie ettevõttele või kliendile mugavam, kiirem või optimaalsem.

Cargosonis on lihtne ja mugav võrrelda ühes aknas, milline lahendus on teile parim.
Kas kullerteenuse, maantee-, õhu- või hoopis pakkiautomati transport!

Kuidas broneerida Cargosoni kaudu pakke pakkiautomatitesse?
Kui Omniva, Itella või DPD on seadistatud teie ettevõtte kontol transpordiapartnerina, siis on protseduur Cargosonis sama lihtne kui kuller-, maantee-, mere- või õhutranspordi tellimine praegu.

Te sisestate saadetise andmed ja kuni 35 kg kaaluvate pakkide puhul näitab Cargoson teie kliendi aadressi lähedalasuva pakkiautomati hinda ja kui on kokkulepitud hinnakirjad, siis ka vastavateenuse veohinnad (DPD-l on ka veebihind).
Sobivuse korral saate broneerida valitud pakkiautomatiteenuse ja printida pakile sildid. Olenevalt valitud teenusest saate paki ise pakkiautomati viia või tellida kulleri, kes selle teie ettevõtte aadressilt ära toob (olenevalt valitud teenusest).
Teie klient saab kõik vajalikud saadetise teavitused ja ligipääsu pakkiautomatile, kui kaup on valitud pakkiautomati kohale toimetatud.

  1. Sisestage saadetise info
  2. Võrrelge ja tellige
  3. Printide veosildid
  4. Jälgige ja jälitege

Kas neid vedajaid pole veel teie ettevõtte kontole seadistatud?

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST