Rodella Trasporti S.r.l.: контакти, відстеження, інтеграція

Rodella Trasporti S.r.l.

Reg no: 01543880205 · VAT: IT01543880205 Via Boschetto 2, 46046 Medole, Italy

Контакти Rodella Trasporti S.r.l. (Італія)

Адреса
Via Boschetto 2, 46046 Medole, Italy Отримати маршрут
Електронна пошта [email protected]
Телефон
Реєстраційний номер 01543880205
ПДВ номер IT01543880205

Відстеження Rodella Trasporti S.r.l.

Перевізник не надає універсального автоматичного відстеження.

Не хвилюйтеся, ви все одно можете використовувати Cargoson для відстеження ваших відправлень Rodella Trasporti S.r.l..

Почати відстеження відправлень Rodella Trasporti S.r.l.

Cargoson TMS автоматично генерує посилання для відстеження Rodella Trasporti S.r.l..

Поділіться посиланнями для відстеження Rodella Trasporti S.r.l. з клієнтами, партнерами та колегами

Використовуючи програмне забезпечення для управління транспортом, посилання для відстеження Rodella Trasporti S.r.l. автоматично надсилаються вашим клієнтам.

 Інтеграція Rodella Trasporti S.r.l.

Як підключити вашу TMS та Rodella Trasporti S.r.l.

Cargoson дозволяє інтегрувати Rodella Trasporti S.r.l. за лічені секунди — без необхідності написання коду.

Створюєте власну інтеграцію з Rodella Trasporti S.r.l.?

Для розробників, які хочуть створити власну інтеграцію, наша вичерпна API документація надає детальну інформацію про всі доступні Rodella Trasporti S.r.l. ендпоінти, можливості та технічні специфікації.

API документація Rodella Trasporti S.r.l.

Інтегруйте Rodella Trasporti S.r.l. з вашим бізнес-програмним забезпеченням

Використовуєте ERP, програмне забезпечення для електронної комерції або WMS? Ви можете інтегрувати Rodella Trasporti S.r.l. та інших ваших перевізників безпосередньо з ним.

Виберіть один з наших готових плагінів або створіть власний:

Як почати відправлення з Rodella Trasporti S.r.l.

Завантажте ваші ціни та інші угоди з Rodella Trasporti S.r.l., запросіть ваших користувачів і почніть відправлення відразу.

Підключитися до Rodella Trasporti S.r.l.

Послуги Rodella Trasporti S.r.l.

Ви можете налаштувати кілька послуг Rodella Trasporti S.r.l. у вашому програмному забезпеченні для управління транспортом.

Чому використовувати різні послуги

Послуги можуть відрізнятися за методом транспортування, часом транспортування, цінами тощо.

Ви можете завантажити різні цінові угоди для кожної та використовувати їх за потребою.

Назва послуги Тип послуги
Road
Автомобільні перевезення

Напрямки Rodella Trasporti S.r.l.

Rodella Trasporti S.r.l. базується в Італія, але пропонує послуги в 51 країнах — дивіться карту та список нижче.

  • Ірландія
  • Ісландія
  • Іспанія
  • Італія
  • Австрія
  • Албанія
  • Андорра
  • Бельгія
  • Болгарія
  • Боснія і Герцеговина
  • Білорусь
  • Ватикан
  • Велика Британія
  • Гернсі
  • Греція
  • Гібралтар
  • Данія
  • Джерсі
  • Естонія
  • Косово
  • Кіпр
  • Латвія
  • Литва
  • Люксембург
  • Ліхтенштейн
  • Македонія
  • Мальта
  • Молдова
  • Монако
  • Норвегія
  • Нідерланди
  • Німеччина
  • Острів Мен
  • Польща
  • Португалія
  • Румунія
  • Сан-Марино
  • Сербія
  • Словаччина
  • Словенія
  • Угорщина
  • Україна
  • Фарерські острови
  • Франція
  • Фінляндія
  • Хорватія
  • Чеська Республіка
  • Чорногорія
  • Швейцарія
  • Швеція
  • Шпіцберген та Ян-Маєн

Часті запитання: Rodella Trasporti S.r.l.

Як зв'язатися з Rodella Trasporti S.r.l.?

Ви можете зв'язатися з Rodella Trasporti S.r.l. електронною поштою за адресою [email protected].

Чи надає Rodella Trasporti S.r.l. відстеження?

Ні, Rodella Trasporti S.r.l. не надає посилань для відстеження, але ви все одно можете відстежувати відправлення Rodella Trasporti S.r.l. за допомогою Cargoson.

Які послуги пропонує Rodella Trasporti S.r.l.?

Rodella Trasporti S.r.l. пропонує наступні послуги: Road.

В яких країнах Rodella Trasporti S.r.l. пропонує транспортні послуги?

Rodella Trasporti S.r.l. базується в Італія, але пропонує послуги в 51 країнах — дивіться карту та список нижче.

Як інтегрувати Rodella Trasporti S.r.l. з моєю системою?

Ви можете інтегрувати Rodella Trasporti S.r.l. з вашим ERP, платформою електронної комерції або іншим програмним забезпеченням за допомогою Cargoson.

Почніть відправлення з Rodella Trasporti S.r.l. та іншими перевізниками

Ваш час цінний

Якщо ви використовуєте кількох перевізників, ми вважаємо, що використання однієї системи для роботи з усіма ними є найефективнішим використанням вашого часу та ресурсів.

Вибирайте перевізників, з якими ви хочете працювати

Перевізники, з якими ви хочете працювати, - це ваше рішення, а не наша справа.

Cargoson не є посередником або експедитором, а вашим програмним забезпеченням для управління транспортом.

Наша база даних перевізників є обширною, але ви можете додати відсутніх перевізників, просто зв'язавшись з підтримкою Cargoson.

Різні перевізники на одній панелі управління

  • Всі ваші транспортні замовлення можна розміщувати однаково.
  • Простий API: Одна інтеграція з вашого ERP покриє всі ваші поточні та майбутні інтеграції з перевізниками.
  • Відстежуйте всі ваші відправлення на одній панелі управління.
  • Додавання, видалення або зміна перевізників є швидким і простим.

Одна інтеграція для покриття всіх

Створіть власну інтеграцію або зв'яжіться з нами, щоб використовувати один з наших готових плагінів ERP/WMS/магазину.

Брендовані сповіщення

Всі сповіщення, пов'язані з транспортом для ваших партнерів, клієнтів та співробітників мають ваш бренд і виглядають однаково, незалежно від того, якого перевізника ви використовуєте.

Як почати відправлення з Rodella Trasporti S.r.l.

Завантажте ваші ціни та інші угоди з Rodella Trasporti S.r.l., запросіть ваших користувачів і почніть відправлення відразу.

Почати відправлення з Rodella Trasporti S.r.l. та іншими