DHL Express Portugal: контакти, відстеження, інтеграція
DHL Express Portugal
Reg no: 500731993 · VAT: PT500731993 Rua C, Edifício 69, Piso 2, 1700-008 Lissabon, PortugalКонтакти DHL Express Portugal (Португалія)
Відстеження DHL Express Portugal
Перевізник не надає універсального автоматичного відстеження.
Не хвилюйтеся, ви все одно можете використовувати Cargoson для відстеження ваших відправлень DHL Express Portugal.
Почати відстеження відправлень DHL Express PortugalCargoson TMS автоматично генерує посилання для відстеження DHL Express Portugal.
Поділіться посиланнями для відстеження DHL Express Portugal з клієнтами, партнерами та колегами
Використовуючи програмне забезпечення для управління транспортом, посилання для відстеження DHL Express Portugal автоматично надсилаються вашим клієнтам.
Інтеграція DHL Express Portugal
Як підключити вашу TMS та DHL Express Portugal
Cargoson дозволяє інтегрувати DHL Express Portugal за лічені секунди — без необхідності написання коду.
Створюєте власну інтеграцію з DHL Express Portugal?
Для розробників, які хочуть створити власну інтеграцію, наша вичерпна API документація надає детальну інформацію про всі доступні DHL Express Portugal ендпоінти, можливості та технічні специфікації.
API документація DHL Express PortugalІнтегруйте DHL Express Portugal з вашим бізнес-програмним забезпеченням
Використовуєте ERP, програмне забезпечення для електронної комерції або WMS? Ви можете інтегрувати DHL Express Portugal та інших ваших перевізників безпосередньо з ним.
Виберіть один з наших готових плагінів або створіть власний:
- DHL Express Portugal + Autofutur integration
- DHL Express Portugal + Dynamics 365 Business Central integration
- DHL Express Portugal + Erply integration
- DHL Express Portugal + Magento integration
- DHL Express Portugal + Microsoft Dynamics AX integration
- DHL Express Portugal + Standard Books integration
- DHL Express Portugal + WooCommerce integration
- DHL Express Portugal + Workday integration
- DHL Express Portugal + iScala integration
Як почати відправлення з DHL Express Portugal
Завантажте ваші ціни та інші угоди з DHL Express Portugal, запросіть ваших користувачів і почніть відправлення відразу.
Підключитися до DHL Express PortugalПослуги DHL Express Portugal
Ви можете налаштувати кілька послуг DHL Express Portugal у вашому програмному забезпеченні для управління транспортом.
Чому використовувати різні послуги
Послуги можуть відрізнятися за методом транспортування, часом транспортування, цінами тощо.
Ви можете завантажити різні цінові угоди для кожної та використовувати їх за потребою.
| Назва послуги | Тип послуги |
|---|---|
| Road |
Автомобільні перевезення
|
Напрямки DHL Express Portugal
DHL Express Portugal пропонує послуги на місцевому ринку в Португалія.
- Португалія
Паливна надбавка DHL Express Portugal
Паливна надбавка (BAF), яку цей перевізник застосовує понад вантажний тариф. Вона переглядається регулярно, тому перевіряйте дату перед розрахунком вартості перевезення.
- BAF
- 0,00%
Часті запитання: DHL Express Portugal
Як зв'язатися з DHL Express Portugal?
Ви можете зв'язатися з DHL Express Portugal електронною поштою за адресою [email protected].
Чи надає DHL Express Portugal відстеження?
Ні, DHL Express Portugal не надає посилань для відстеження, але ви все одно можете відстежувати відправлення DHL Express Portugal за допомогою Cargoson.
Які послуги пропонує DHL Express Portugal?
DHL Express Portugal пропонує наступні послуги: Road.
В яких країнах DHL Express Portugal пропонує транспортні послуги?
DHL Express Portugal пропонує послуги на місцевому ринку в Португалія.
Як інтегрувати DHL Express Portugal з моєю системою?
Ви можете інтегрувати DHL Express Portugal з вашим ERP, платформою електронної комерції або іншим програмним забезпеченням за допомогою Cargoson.
Почніть відправлення з DHL Express Portugal та іншими перевізниками
Ваш час цінний
Якщо ви використовуєте кількох перевізників, ми вважаємо, що використання однієї системи для роботи з усіма ними є найефективнішим використанням вашого часу та ресурсів.
Вибирайте перевізників, з якими ви хочете працювати
Перевізники, з якими ви хочете працювати, - це ваше рішення, а не наша справа.
Cargoson не є посередником або експедитором, а вашим програмним забезпеченням для управління транспортом.
Наша база даних перевізників є обширною, але ви можете додати відсутніх перевізників, просто зв'язавшись з підтримкою Cargoson.
Різні перевізники на одній панелі управління
- Всі ваші транспортні замовлення можна розміщувати однаково.
- Простий API: Одна інтеграція з вашого ERP покриє всі ваші поточні та майбутні інтеграції з перевізниками.
- Відстежуйте всі ваші відправлення на одній панелі управління.
- Додавання, видалення або зміна перевізників є швидким і простим.
Одна інтеграція для покриття всіх
Створіть власну інтеграцію або зв'яжіться з нами, щоб використовувати один з наших готових плагінів ERP/WMS/магазину.
Брендовані сповіщення
Всі сповіщення, пов'язані з транспортом для ваших партнерів, клієнтів та співробітників мають ваш бренд і виглядають однаково, незалежно від того, якого перевізника ви використовуєте.
Як почати відправлення з DHL Express Portugal
Завантажте ваші ціни та інші угоди з DHL Express Portugal, запросіть ваших користувачів і почніть відправлення відразу.
Почати відправлення з DHL Express Portugal та іншими