DHL International d.o.o. Sarajevo: kontakti, izsekošana, integrācija

DHL International d.o.o. Sarajevo

Reg no: 65-01-1270-09 · VAT: 4200054590001 Rajlovačka cesta, 71000 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

DHL International d.o.o. Sarajevo kontakti (Bosnija un Hercegovina)

Adrese
Rajlovačka cesta, 71000 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina Iegūt norādes
Tālrunis
Reģistrācijas numurs 65-01-1270-09
PVN numurs 4200054590001

DHL International d.o.o. Sarajevo izsekošana

Pārvadātājs nenodrošina universālu automātisku izsekošanu.

Neuztraucieties, jūs joprojām varat izmantot Cargoson, lai izsekotu savus DHL International d.o.o. Sarajevo sūtījumus.

Sākt izsekot DHL International d.o.o. Sarajevo sūtījumus

Cargoson TMS automātiski ģenerē DHL International d.o.o. Sarajevo izsekošanas saites.

Kopīgojiet DHL International d.o.o. Sarajevo izsekošanas saites ar klientiem, partneriem un kolēģiem

Izmantojot transporta pārvaldības programmatūru, DHL International d.o.o. Sarajevo izsekošanas saites tiek automātiski kopīgotas ar jūsu klientiem.

 DHL International d.o.o. Sarajevo integrācija

Kā savienot savu TMS un DHL International d.o.o. Sarajevo

Cargoson ļauj integrēt DHL International d.o.o. Sarajevo dažu sekunžu laikā — nav nepieciešams kods.

Veidojat pielāgotu DHL International d.o.o. Sarajevo integrāciju?

Izstrādātājiem, kuri vēlas izveidot pielāgotu integrāciju, mūsu visaptverošā API dokumentācija sniedz detalizētu informāciju par visiem pieejamajiem DHL International d.o.o. Sarajevo galapunktiem, iespējām un tehniskajām specifikācijām.

DHL International d.o.o. Sarajevo API dokumentācija

Integrējiet DHL International d.o.o. Sarajevo ar savu biznesa programmatūru

Vai izmantojat ERP, e-komercijas vai WMS programmatūru? Jūs varat integrēt DHL International d.o.o. Sarajevo un citus savus pārvadātājus tieši ar to.

Izvēlieties kādu no mūsu gatavajiem spraudņiem vai izveidojiet savu:

Kā sākt sūtīt ar DHL International d.o.o. Sarajevo

Augšupielādējiet savas cenas un citas vienošanās ar DHL International d.o.o. Sarajevo, uzaiciniet savus lietotājus un sāciet sūtīt uzreiz.

Savienoties ar DHL International d.o.o. Sarajevo

DHL International d.o.o. Sarajevo pakalpojumi

Jūs varat iestatīt vairākus DHL International d.o.o. Sarajevo pakalpojumus savā transporta pārvaldības programmatūrā.

Kāpēc izmantot dažādus pakalpojumus

Pakalpojumi var atšķirties pēc transportēšanas metodes, transporta laika, cenām utt.

Jūs varat augšupielādēt dažādas cenu vienošanās katram un izmantot tās pēc vajadzības.

Pakalpojuma nosaukums Pakalpojuma veids
Road
Autotransports

DHL International d.o.o. Sarajevo virzieni

DHL International d.o.o. Sarajevo piedāvā pakalpojumus vietējā tirgū Bosnija un Hercegovina.

  • Bosnija un Hercegovina

DHL International d.o.o. Sarajevo degvielas piemaksa

Degvielas piemaksa (BAF), ko šis pārvadātājs pievieno kravas tarifam. Tā tiek regulāri pārskatīta, tāpēc pirms transporta cenas aprēķināšanas pārbaudiet datumu.

BAF
0,00%
Salīdzināt degvielas piemaksas pārvadātājiem

BUJ: DHL International d.o.o. Sarajevo

Kā sazināties ar DHL International d.o.o. Sarajevo?

Jūs varat sazināties ar DHL International d.o.o. Sarajevo pa e-pastu [email protected].

Vai DHL International d.o.o. Sarajevo nodrošina izsekošanu?

Nē, DHL International d.o.o. Sarajevo nenodrošina izsekošanas saites, bet jūs joprojām varat izsekot DHL International d.o.o. Sarajevo sūtījumus, izmantojot Cargoson.

Kādus pakalpojumus piedāvā DHL International d.o.o. Sarajevo?

DHL International d.o.o. Sarajevo piedāvā šādus pakalpojumus: Road.

Kurās valstīs DHL International d.o.o. Sarajevo piedāvā transporta pakalpojumus?

DHL International d.o.o. Sarajevo piedāvā pakalpojumus vietējā tirgū Bosnija un Hercegovina.

Kā integrēt DHL International d.o.o. Sarajevo ar manu sistēmu?

Jūs varat integrēt DHL International d.o.o. Sarajevo ar savu ERP, e-komercijas platformu vai citu programmatūru, izmantojot Cargoson.

Sāciet sūtīt ar DHL International d.o.o. Sarajevo un citiem pārvadātājiem

Jūsu laiks ir vērtīgs

Ja jūs izmantojat vairākus pārvadātājus, mēs uzskatām, ka vienas sistēmas izmantošana darbam ar visiem tiem ir visefektīvākais jūsu laika un resursu izmantojums.

Izvēlieties un izvēlieties pārvadātājus, kurus vēlaties

Pārvadātāji, ar kuriem vēlaties sadarboties, ir jūsu lēmums, nevis mūsu bizness.

Cargoson nav starpnieks vai ekspeditors, bet jūsu transporta pārvaldības programmatūra.

Mūsu pārvadātāju datubāze ir plaša, bet jūs varat pievienot trūkstošos pārvadātājus, vienkārši sazinoties ar Cargoson atbalstu.

Dažādi pārvadātāji vienā panelī

  • Visus jūsu transporta pasūtījumus varētu veikt vienādi.
  • Vienkāršs API: Viena integrācija no jūsu ERP aptvers visas jūsu pašreizējās un nākotnes pārvadātāju integrācijas.
  • Izsekojiet visiem saviem sūtījumiem vienā panelī.
  • Pārvadātāju pievienošana, noņemšana vai mainīšana ir ātra un vienkārša.

Viena integrācija, lai aptvertu visus

Izveidojiet savu integrāciju vai sazinieties ar mums, lai izmantotu kādu no mūsu gatavajiem ERP/WMS/veikala spraudņiem.

Brendēti paziņojumi

Visi ar transportu saistītie paziņojumi jūsu partneriem, klientiem un kolēģiem ir brendēti un izskatās vienādi, neatkarīgi no tā, kuru pārvadātāju jūs izmantojat.

Kā sākt sūtīt ar DHL International d.o.o. Sarajevo

Augšupielādējiet savas cenas un citas vienošanās ar DHL International d.o.o. Sarajevo, uzaiciniet savus lietotājus un sāciet sūtīt uzreiz.

Sākt sūtīt ar DHL International d.o.o. Sarajevo un citiem