FedEx Express Slovakia s.r.o.: контакти, проследяване, интеграция

FedEx Express Slovakia s.r.o.

Reg no: 31351603 · VAT: SK2020329113 Pri starom letisku 14, 83107 Bratislava, Slovakia

FedEx Express Slovakia s.r.o. контакти (Словакия)

Адрес
Pri starom letisku 14, 83107 Bratislava, Slovakia Вземете упътвания
Имейл [email protected]
Телефон
Регистрационен номер 31351603
ДДС номер SK2020329113

Проследяване на FedEx Express Slovakia s.r.o.

Превозвачът не предоставя универсално автоматично проследяване.

Не се притеснявайте, все още можете да използвате Cargoson за проследяване на вашите FedEx Express Slovakia s.r.o. пратки.

Започнете проследяване на FedEx Express Slovakia s.r.o. пратки

Cargoson TMS генерира автоматично връзки за проследяване на FedEx Express Slovakia s.r.o..

Споделяйте връзки за проследяване на FedEx Express Slovakia s.r.o. с клиенти, партньори и колеги

Използвайки софтуер за управление на транспорта, връзките за проследяване на FedEx Express Slovakia s.r.o. се споделят автоматично с вашите клиенти.

 Интеграция на FedEx Express Slovakia s.r.o.

Как да свържете вашата TMS и FedEx Express Slovakia s.r.o.

Cargoson ви позволява да интегрирате FedEx Express Slovakia s.r.o. за секунди — без необходимост от писане на код.

Изграждате персонализирана FedEx Express Slovakia s.r.o. интеграция?

За разработчици, които искат да изградят персонализирана интеграция, нашата изчерпателна API документация предоставя подробна информация за всички налични FedEx Express Slovakia s.r.o. крайни точки, възможности и технически спецификации.

FedEx Express Slovakia s.r.o. API документация

Интегрирайте FedEx Express Slovakia s.r.o. с вашия бизнес софтуер

Използвате ERP, eCommerce или WMS софтуер? Можете да интегрирате FedEx Express Slovakia s.r.o. и другите ви превозвачи директно с него.

Изберете от един от нашите готови плъгини или изградете свой собствен:

Как да започнете да изпращате с FedEx Express Slovakia s.r.o.

Качете вашите цени и други споразумения с FedEx Express Slovakia s.r.o., поканете вашите потребители и започнетеда изпращате веднага.

Свържете се с FedEx Express Slovakia s.r.o.

Услуги на FedEx Express Slovakia s.r.o.

Можете да настроите множество услуги на FedEx Express Slovakia s.r.o. във вашия софтуер за управление на транспорта.

Защо да използвате различни услуги

Услугите могат да се различават по метод на транспортиране, време за транспорт, цени и т.н.

Можете да качите различни ценови споразумения за всяка и да ги използвате според нуждите си.

Име на услугата Тип услуга
International Economy
Куриерски услуги
International Priority
Въздушен транспорт

Направления на FedEx Express Slovakia s.r.o.

FedEx Express Slovakia s.r.o. е базирана в Словакия, но предлага услуги в 52 държави — вижте картата и списъка по-горе.

  • Австрия
  • Албания
  • Андора
  • Беларус
  • Белгия
  • Босна и Херцеговина
  • България
  • Ватикан
  • Германия
  • Гибралтар
  • Гърнси
  • Гърция
  • Дания
  • Джърси
  • Естония
  • Ирландия
  • Исландия
  • Испания
  • Италия
  • Кипър
  • Косово
  • Латвия
  • Литва
  • Лихтенщайн
  • Люксембург
  • Македония
  • Малта
  • Молдова
  • Монако
  • Нидерландия
  • Норвегия
  • Обединено кралство
  • Остров Ман
  • Полша
  • Португалия
  • Румъния
  • Русия
  • Сан Марино
  • Свалбард и Ян Майен
  • Словакия
  • Словения
  • Сърбия
  • Украйна
  • Унгария
  • Фарьорски острови
  • Финландия
  • Франция
  • Хърватия
  • Черна гора
  • Чехия
  • Швейцария
  • Швеция

Горивна добавка на FedEx Express Slovakia s.r.o.

Горивната добавка (BAF), която този превозвач прилага върху товарната тарифа. Тя се преразглежда редовно, затова проверете датата преди да изчислите транспортната цена.

BAF International
51,75%
BAF Regional
31,00%
Сравни горивните добавки на Словашки превозвачи

Често задавани въпроси: FedEx Express Slovakia s.r.o.

Как да се свържа с FedEx Express Slovakia s.r.o.?

Можете да се свържете с FedEx Express Slovakia s.r.o. по имейл на [email protected].

FedEx Express Slovakia s.r.o. предоставя ли проследяване?

Не, FedEx Express Slovakia s.r.o. не предоставя връзки за проследяване, но все още можете да проследявате FedEx Express Slovakia s.r.o. пратки, използвайки Cargoson.

Какви услуги предлага FedEx Express Slovakia s.r.o.?

FedEx Express Slovakia s.r.o. предлага следните услуги: International Economy, International Priority.

В кои страни FedEx Express Slovakia s.r.o. предлага транспортни услуги?

FedEx Express Slovakia s.r.o. е базирана в Словакия, но предлага услуги в 52 държави — вижте картата и списъка по-горе.

Как да интегрирам FedEx Express Slovakia s.r.o. с моята система?

Можете да интегрирате FedEx Express Slovakia s.r.o. с вашия ERP, платформа за електронна търговия или друг софтуер, използвайки Cargoson.

Започнете да изпращате с FedEx Express Slovakia s.r.o. и други превозвачи

Вашето време е ценно

Ако използвате множество превозвачи, вярваме, че използването на една система за работа с всички тях е най-ефективното използване на вашето време и ресурси.

Изберете и използвайте превозвачите, които харесвате

Превозвачите, които искате да използвате, са ваше решение, не наш бизнес.

Cargoson не е посредник или спедитор, а вашият софтуер за управление на транспорта.

Нашата база данни с превозвачи е обширна, но можете да добавите липсващи превозвачи, като просто се свържете с поддръжката на Cargoson.

Различни превозвачи на едно табло

  • Всички ваши транспортни резервации могат да бъдат направени по един и същ начин.
  • Прост API: Една интеграция от вашия ERP ще покрие всички ваши настоящи и бъдещи интеграции с превозвачи.
  • Проследявайте всички ваши пратки на едно табло.
  • Добавянето, премахването или смяната на превозвачи е бързо и лесно.

Една интеграция, която да ги покрие всички

Изградете собствена интеграция или свържете се с нас, за да използвате един от нашите готови ERP/WMS/магазин плъгини.

Брандирани известия

Всички известия, свързани с транспорта до вашите партньори, клиенти и колеги са брандирани и изглеждат еднакво, независимо от превозвача, който използвате.

Как да започнете да изпращате с FedEx Express Slovakia s.r.o.

Качете вашите цени и други споразумения с FedEx Express Slovakia s.r.o., поканете вашите потребители и започнете да изпращате веднага.

Започнете да изпращате с FedEx Express Slovakia s.r.o. и други